A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство «Новобузька багатопрофільна лікарня» Новобузької міської ради Миколаївської області

Новини

Влада обирає кращих

За професіоналізм, чуйне відношення до пацієнтів та з нагоди Дня Конституції України міський голова Максим Олександрович Лагодієнко нагородив почесною відзнакою лікаря-терапевта КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» Юлію Сергіївну Гордаш.  Колектив лікарні щиро підтримав вибір влади і вітає номінанта. Здоров’я і творчого росту.

09:20 29.06.2021

Всі ми в душі туристи

На першості ФОК «Медик» з спортивного туризму та пейнтболу, організованого обкомом профспілки працівників охорони здоров’я та миколаївським клубом мандрівників, що проходив в Мар’їному гаю 11-13 червня 2021 року, команда КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» Новобузької міської ради другий рік поспіль зайняла перше загальнокомандне місце серед всіх команд турніру. Капітан команди, голова профспілкового комітету лікарні - Ірина Атаходжаєва. Найтитулованіший спортсмен змагань – Олена Пелепюк  

14:57 16.06.2021

Свято в місті Новий Буг

Працівники лікарні разом з сім'ями відсвяткували 189 річницю славного міста Новий Буг. Лікар інфекційного відділення Інна Мартинюк та старша медична сестра реанімації Олена Милобог були нагороджені мером міста Максимом Лагодієнком почесними відзнаками з нагоди свят. Медики разом з дітьми взяли протягом дня активну участь у всіх заходах і були відмічені великою кількістю подарунків та призів.

08:24 07.06.2021

Оновлений інструментарій в кабінеті отоларинголога

Згідно діючого плану переоснащення та ремонту матеріально-технічної бази КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» Новобузької міської ради оновлено інструментарій в кабінеті отоларинголога поліклінічного відділення (каб. 19). Досвітчений лікар отоларинголог залишився задоволений придбаннями. Чекає вдячних пацієнтів по електронному направленню.

09:39 02.06.2021

Наша лікарня очима вдячних пацієнтів та колег з Єланецького району

У пасхальних молитвах просили для вас здоров’я Щойно повернувся додому після лікування від пневмонії, яку переніс як ускладнення коронавірусної хвороби. Живу в селі Велика Солона на Єланеччині. Сподіваюсь швидко відновити свої сили. Таку надію мені дали в Новобузькій багатопрофільній лікарні, куди я потрапив, коли заразився й згодом погіршився стан мого здоров’я. Дякую Богу, що мене госпіталізували саме в цей медичний заклад. Інакше, як із таких слів, не можу розпочати свою розповідь. Бо справді в цій лікарні створено всі умови, щоб пацієнти повірили відразу у свій порятунок від небезпечної хвороби. Пишу це щиро, бо від земляків чув, як вони відгукувались про інші заклади області, де лікувалися від COVID-19. Новобузькі медики, всі – хто керує лікарнею, лікує, обслуговує всі процеси в закладі – заслуговують на високу оцінку за роботу і ставлення до пацієнтів. Я відразу відчув, що потрапив до рук професіоналів у медичній справі. Вселили в мене віру в одужання, були всі уважні, дуже ситно харчували. Тому вирішив звернутись до газети, щоб прилюдно висловити подяку від себе особисто і від інших пацієнтів та назвати прізвища тих людей, які сумлінно виконують свої обов’язки, не зважаючи на загрозу їхньому здоров’ю. Не секрет ні для кого, які великі ризики існують для медиків, котрі лікують «ковідних» хворих. Але вони працюють так, ніби в їхній роботі немає нічого особливого. Я був госпіталізований у терапевтичне відділення і записав прізвища всіх, завдяки кому переборов недугу. Це лікарі Н. Гордаш, Ю. Гордаш, А. Нікітіна, старша медсестра Т. Гутник, медсестри А. Бєндова-Піцко, Т. Ласіцина, Н. Абдулова, А. Драчук, І. Майнінгер, В. Струц, К. Озеряник, Т. Орловська, А. Матюшок, В. Пойда; молодший персонал – І. Дербінська, А. Бурка, Л. Павлюк, Н. Крук, Т. Літвінчук, С. Довженко, О. Будзиш, С. Заві­рюха; сестра-господарка Н. Москаленко; буфетниці О. Устенко та О. Мякотіна. У пасхальних молитвах вас згадували багато людей. Дай, Боже, вам здоров’я, благополуччя й особистого щастя. Юрій Миколайович Мокряк,  лісничий Єланецького лісництва ДП «Вознесенське ЛГ».

14:46 17.05.2021

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень