A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство «Новобузька багатопрофільна лікарня» Новобузької міської ради Миколаївської області

Новини

Ще один крок до підняття нашої лікарні на європейський рівень

За погодженням міського голови Максима Олександровича Лагодієнка на виконання стратегії розвитку закладів охорони здоров'я Новобузької ОТГ та згідно фінансового плану на 2021 рік, прийнятого депутатами Новобузької міської ради, адміністрація КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» через Prozzoro закупила необхідну кількість ліків, засобів індивідуального захисту та обладнання для лікування хворих на COVID-19, покращення умов перебування з проведенням постійного моніторингу їх стану, згідно останніх вимог НСЗУ та на заміну відпрацьованого. Користуючись тимчасовим зниженням вартості, оновлено інструментарій для лапороскопічної, ендоскопічної та класичної хірургії.

08:58 14.04.2021

У Новобузькому районі розпочалася вакцинанція від коронавірусної інфекції

Україна стала 95 країною світу, що розпочала вакцинацію від коронавірусу. Нині у світі зроблено понад 210 мільйонів щеплень. Однак число лише видається значним: насправді це ще надто мало, аби говорити, що пандемію вдалося взяти під контроль.

12:25 12.03.2021

Чотири наших співробітника здобули ступінь магістра із управління закладами охорони здоров'я

3 березня 2021 року в КНП "Новобузька багатопрофільна лікарня" Новобузької міської ради Миколаївської області чотири лікарі здобули ступінь магістра із управління закладами охорони здоров'я в галузі знань "Управління та адміністування". 

16:13 04.03.2021

В КНП "Новобузька багатопрофільна лікарня" почала працювати опікунська рада лікарні

В КНП "Новобузька багатопрофільна лікарня" Новобузької міської ради Миколаївської області почала працювати опікунська рада лікарні. Головою опікунської ради одностійно всіма її членами був обраний Довженко Сергій Іванович. На першому засіданні заслухано доповіді директора КНП "Новобузька багатопрофільна лікарня" Володимира Лущенка та його заступника Людмили Філіпової про економічно-фінансові здобутки за 2019-2020 роки. Намічено план подальшого розвитку закладу.

15:56 04.03.2021

Увага! КНП "Новобузька ЦРЛ" переіменована в КНП "Новобузька багатопрофільна лікарня"

Ми переіменовані за рішенням Новобузької міської ради від 26.01.2021 №61 від ІІІ сесії VIIІ скликання в Комунальне некомерційне підприємство «Новобузька багатопрофільна лікарня» Новобузької міської ради Миколаївської області

09:56 05.02.2021

Дезінфекційні бокси

У використання нашої Новобузької ЦРЛ надійшло ще два дезінфекційні бокси, які офіційно іменуються як «Ю-бокс».

15:04 20.11.2020

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень